Anders Bo Ruder
Anders Bo Ruder
Sælger
24211135
anders.ruder@mertz.dk
Mærker:
ÅLÖ/Quicke, BCS, Brimont, Cochet, HE-VA, JST, JYFA, New Holland Construction, Sauerburger, GreenTec, Amazone, Krone, New Holland, Pronar, Woods
Lokation:
Maribo
Afdeling:
Bestyrelse, Salg
Reservedel
Anita Clausen
Lager og logistikchef
30440901
anita.clausen@mertz.dk
Mærker:
Lokation:
Maribo
Afdeling:
Reservedele
Asger Møller
Asger Møller
Lærling
29652650
anc@mertz.dk
Mærker:
Lokation:
Faxe
Afdeling:
Service
Service
Benni Rasmussen
Værkfører
40430227
benni.rasmussen@mertz.dk
Mærker:
Lokation:
Maribo
Afdeling:
Service
Service
Bent Jørgensen
Montør
bent.joergensen@mertz.dk
Mærker:
New Holland
Lokation:
Maribo
Afdeling:
Service
""
Birgitte Nymann
Bestyrelsesmedlem
birgitte@nymann-HR.dk
Mærker:
Lokation:
Afdeling:
Bestyrelse
;;
Christian Friis Frederiksen
Lærling
christian.frederiksen@mertz.dk
Mærker:
Lokation:
Maribo
Afdeling:
Service
Christian Holst sælger Johs. Mertz
Christian Holst
Maskinhandler / Adm. direktør
51209893
christian.holst@mertz.dk
Mærker:
ÅLÖ/Quicke, AWS Airbar, BCS, Brimont, Cochet, HE-VA, JST, JYFA, MacDon, Major Equipment, New Holland Construction, Rotowiper, Sauerburger, GreenTec, Amazone, Honey Bee, Krone, New Holland, Poluzzi, Pronar, Ropa, Steketee, Thaler, Treffler, Woods
Lokation:
Faxe, Maribo
Afdeling:
Administration, Bestyrelse, Salg
Service
Christian Strue-Nielsen
Montør
christian.nielsen@mertz.dk
Mærker:
New Holland
Lokation:
Faxe
Afdeling:
Service
Service
Daniel Andersen
Montør
daniel.andersen@mertz.dk
Mærker:
Albach
Lokation:
Faxe
Afdeling:
Service
Service
Daniel Nielsen
Montør
daniel.nielsen@mertz.dk
Mærker:
New Holland
Lokation:
Maribo
Afdeling:
Service
Reservedel
Dennis Pedersen
Lagerekspedient
Mærker:
Lokation:
Maribo
Afdeling:
Reservedele
Service
Erik Petersen
Montør
erik.petersen@mertz.dk
Mærker:
Rema, Steketee, Treffler
Lokation:
Maribo
Afdeling:
Service
""
Flemming Larsen
Sælger
61639111
flemming.larsen@mertz.dk
Mærker:
ÅLÖ/Quicke, AWS Airbar, BCS, HE-VA, JST, JYFA, MacDon, Major Equipment, New Holland Construction, Sauerburger, GreenTec, Amazone, New Holland, Poluzzi, Pronar, Thaler
Lokation:
Maribo
Afdeling:
Salg
""
Gert Klitgaard
Direktør
20130219
gert.klitgaard@mertz.dk
Mærker:
Lokation:
Faxe, Maribo
Afdeling:
Administration, Bestyrelse
Service og reklamation
Hans Ove Hvid
Montør
29255738
hans.ove.hvid@mertz.dk
Mærker:
Amazone, Ropa
Lokation:
Maribo
Afdeling:
Service
""
Heidi Sylow
Kontorassistent
54880175
heidi.sylow@mertz.dk
Mærker:
Lokation:
Maribo
Afdeling:
Administration
Reservedel
Iben Eriksen
Lagerekspedient
Mærker:
Lokation:
Maribo
Afdeling:
Reservedele
Reservedel
Jacob Larsen
Reservedelsekspedient
20552643
jacob.larsen@mertz.dk
Mærker:
Lokation:
Maribo
Afdeling:
Reservedele
Service
Jacob Meyhoff
Montør
jacob.mayhoff@mertz.dk
Mærker:
New Holland
Lokation:
Faxe
Afdeling:
Service
Service
Jan Jensen
Værkfører
61557708
jan.jensen@mertz.dk
Mærker:
Lokation:
Faxe
Afdeling:
Service
Service
Jan Lohse
Montør
jan.lohse@mertz.dk
Mærker:
New Holland
Lokation:
Maribo
Afdeling:
Service
""
Jens Juel Jeppesen
Bestyrelsesmedlem
jens.juel.jeppesen@titanlastvogne.dk
Mærker:
Lokation:
Afdeling:
Bestyrelse
""
Jette Winther
Kontorassistent
21628462
jette.winther@mertz.dk
Mærker:
Lokation:
Maribo
Afdeling:
Administration
Salg
Jimmy Christensen
Chauffør
21685011
jimmy.chistensen@mertz.dk
Mærker:
Lokation:
Faxe, Maribo
Afdeling:
Salg
Service
Joachim Svendsen
Montør
joachim.svendsen@mertz.dk
Mærker:
New Holland
Lokation:
Faxe
Afdeling:
Service
Reservedel
John Knudsen
Lagerekspedient
Mærker:
Lokation:
Maribo
Afdeling:
Reservedele
Service
Jørgen Andreasen
Montør
joergen.andreasen@mertz.dk
Mærker:
Lokation:
Maribo
Afdeling:
Service
kasper Isaksen
Kasper Isaksen
Reservedels Salgschef
20552645
kasper.larsen@mertz.dk
Mærker:
Lokation:
Maribo
Afdeling:
Reservedele
Service
Kenneth Andersen
Montør
kenneth.andersen@mertz.dk
Mærker:
New Holland
Lokation:
Maribo
Afdeling:
Service
Reservedel
Keven Jensen
Lagerekspedient
Mærker:
Lokation:
Maribo
Afdeling:
Reservedele
Service
Kristian Boesen
Lærling
kristian.boesen@mertz.dk
Mærker:
Lokation:
Maribo
Afdeling:
Service
Service
Kristian Thomsen
Montør
kristian.thomsen@mertz.dk
Mærker:
Amazone, New Holland
Lokation:
Faxe
Afdeling:
Service
""
Kurt Ødegaard
Sælger
61209302
kurt.oedegaard@mertz.dk
Mærker:
Rema, Steketee, Treffler
Lokation:
Maribo
Afdeling:
Salg
Mads Magner Larsen
Mads Larsen
Sælger
21682291
mads.larsen@mertz.dk
Mærker:
AWS Airbar, BCS, Cochet, HE-VA, JST, JYFA, Major Equipment, New Holland Construction, Sauerburger, Amazone, Pronar, Ropa, Thaler
Lokation:
Maribo
Afdeling:
Salg
Service
Martin Andersen
Værkfører
20552650
martin.andersen@mertz.dk
Mærker:
Lokation:
Maribo
Afdeling:
Service
Mette Larsen
Mette Larsen
Kontorassistent
54880172
mette.larsen@mertz.dk
Mærker:
Lokation:
Maribo
Afdeling:
Administration
Michael Engel
Michael Engel
Reservedelsekspedient
michael.engel@mertz.dk
Mærker:
Lokation:
Maribo
Afdeling:
Reservedele
Service
Mikael Hansen
Montør
mikael.hansen@mertz.dk
Mærker:
New Holland, Ropa
Lokation:
Maribo
Afdeling:
Service
Mikkel Petersen
Mikkel Petersen
Lærling
Mikkel.petersen@mertz.dk
Mærker:
Lokation:
Faxe
Afdeling:
Service
Service
Mikkel Thomsen
Montør
mikkel.thomsen@mertz.dk
Mærker:
New Holland, Ropa
Lokation:
Maribo
Afdeling:
Service
""
Mogens Worre-Jensen
Bestyrelsesformand
mwj@worre.info
Mærker:
Lokation:
Afdeling:
Bestyrelse
Niller
Niels "Niller" Hansen
Udekørende reservedelssælger
29278179
nielsn.hansen@mertz.dk
Mærker:
Lokation:
Maribo
Afdeling:
Reservedele
Service
Niels Bjarup
Reklamationsansvarlig
30704166
niels.bjarup@mertz.dk
Mærker:
Albach
Lokation:
Faxe
Afdeling:
Bestyrelse, Service
""
Niels Hansen
Sælger
20333366
niels.hansen@mertz.dk
Mærker:
ÅLÖ/Quicke, AWS Airbar, BCS, Brimont, HE-VA, JST, JYFA, New Holland Construction, Sauerburger, GreenTec, Amazone, New Holland, Pronar, Thaler, Woods
Lokation:
Maribo
Afdeling:
Salg
""
Palle Højklint
Reservedelschef
29278169
palle.hoejklint@mertz.dk
Mærker:
Lokation:
Faxe
Afdeling:
Reservedele
Service
Palle Jensen
Montør
palle.jensen@mertz.dk
Mærker:
Lokation:
Faxe
Afdeling:
Service
Reservedel
Peter Klinke
Reservedelsekspedient
20213299
peter.klinke@mertz.dk
Mærker:
Lokation:
Maribo
Afdeling:
Reservedele
Pia Bagge
Pia Bagge
Teknisk assistent
40357576
pia.bagge@mertz.dk
Mærker:
Lokation:
Faxe
Afdeling:
Service
Service
Simon Lund Hansen
Montør
simon.hansen@mertz.dk
Mærker:
Amazone, Ropa
Lokation:
Maribo
Afdeling:
Service
Service
Simon Mortensen
Lærling
simon.mortensen@mertz.dk
Mærker:
Lokation:
Faxe
Afdeling:
Service
""
Steen Nielsen
Sælger
40193330
steen.nielsen@mertz.dk
Mærker:
Albach, Amazone, Krone, New Holland, Pronar, Woods, Wüst Hacker
Lokation:
Faxe
Afdeling:
Salg
Reservedel
Terkel Sembach
Reservedelindkøber
61629319
terkel.sembach@mertz.dk
Mærker:
Lokation:
Maribo
Afdeling:
Reservedele
""
Thomas Johansen
Reservedelsekspedient
61220133
thomas.johansen@mertz.dk
Mærker:
Lokation:
Faxe
Afdeling:
Reservedele
Service
Thomas Larsen
Montør
thomas.larsen@mertz.dk
Mærker:
New Holland
Lokation:
Maribo
Afdeling:
Service
Tobias Jul sælger Johs. Mertz
Tobias Jul
Sælger
29651905
tobias.jul@mertz.dk
Mærker:
ÅLÖ/Quicke, AWS Airbar, BCS, Brimont, Cochet, HE-VA, JST, JYFA, MacDon, Major Equipment, New Holland Construction, Rototilt, Rotowiper, Sauerburger, GreenTec, Amazone, Krone, New Holland, Pronar, Thaler, Woods
Lokation:
Faxe
Afdeling:
Salg
Tom Ellerød
Tom Ellerød
Sælger
21784262
tom.elleroed@mertz.dk
Mærker:
Rema, Steketee, Treffler
Lokation:
Maribo
Afdeling:
Salg
Service
Torben Hauerslev
Montør
torben.hauerslev@mertz.dk
Mærker:
New Holland
Lokation:
Maribo
Afdeling:
Service